WEJDŹ NA BLOG!

Wartościowa wiedza dla Ciebie
Zajrzyj na mój blog

Znany Lekarz...

Byłeś bądź jesteś moim Klientem?
Dodaj swoją opinię o efektach naszej współpracy:

Ewelina Wieczorek - ZnanyLekarz.pl

FESTIWAL ZDROWIA

FACEBOOK

Zerknij na profil

 

Program uzdrawiający - ODZYSKAJ PEŁNIĘ ZDROWIA

 

 

      W związku z rosnącą liczbą dorosłych i dzieci cierpiących na choroby cywilizacyjne (alergie, cukrzyca II, miażdżyca, Hashimoto i choroby tarczycy, RZS, osteoporoza, insulinooporność, PCO, depresja, ADHD, choroby układu krążenia, zaburzenia hormonalne, choroby jelit i inne) oraz doświadczających przeróżne dolegliwości (wzdęcia, niestrawność, bóle brzucha, migreny, wysypki skórne, spadek energii witalnych, bezsenność, zatrzymywanie wody w organizmie i inne),

w
raz z Danutą Voelkl-Drożdżowską z Gabinetu Medycyny Naturalnej, wyszłyśmy naprzeciw tym osobom, połączyłyśmy swe siły i opracowałyśmy specjalny (i jak się okazało niezwykle skuteczny) program prozdrowotny.

Projekt ten tworzyłyśmy przez ostatnie 7 lat, studiując zagadnienia szeroko pojętej medycyny naturalnej, psychodietetyki, ziołolecznictwa, medycyny chińskiej. Pracując zawodowo dokonałyśmy wiele obserwacji i rozmów z osobami chorymi. Nawiązałyśmy współpracę ze wspaniałymi ludźmi tworzącymi własnoręcznie produkty prozdrowotne (oleje, octy, ziołowe mieszanki, ekologiczne suplementy, wypieki na zakwasie i inne produkty tak mocno poszukiwane dziś przez rzesze ludzi świadomych).
Zdobywałyśmy doświadczenia stosując własne metody pracy i wyciągałyśmy krytyczne wnioski z efektów tych metod. Wiemy już, co się sprawdza, a co nie, co daje rezultaty w uzdrawianiu, co należy wprowadzić, czego unikać. Każda praca zawodowa bazuje przede wszystkim na doświadczeniach, dzięki temu można wyciągać stosowne wnioski.

Jesteśmy przekonane, że trzeba działać właśnie TERAZ, by zatrzymać tę pędzącą kulę śniegową. Naprawdę nie ma już czasu na odwlekanie zdrowia na później. Jeśli tej kuli nie zatrzymamy, osiągnie ona krytyczny moment, a wtedy może być już niezwykle trudno ten pęd zahamować.

To ważne nie tylko dla Ciebie, ale i dla innych osób z Twojego otoczenia. Zauważ, że jedna osoba uzdrowiona, która odzyskała swą pełnię, emanuje tą pełnią na innych. Przypomnij sobie, czy nie miałeś w swoim życiu już sytuacji, gdy zobaczyłeś kogoś, kto coś osiągnął i czuł się przez to szczęśliwy? Co wtedy czułeś? Czy nie zmotywował Cię do wzięcia sprawy w swoje ręce i działania? Czy nie zaraził Cię swoją pozytywną energią, przez co też zapragnąłeś czuć radość i spełnienie?

A teraz spójrz, co czułeś, gdy spotkałeś osobę schorowaną, smutną, bez nadziei na lepsze jutro… Czy przypadkiem nie przyjąłeś tej energii do siebie i stwierdziłeś, że PRAWIE KAŻDY TAK MA? I że ten świat taki już jest, że nikt nie może być tu w pełni szczęśliwy.

Jedna uzdrowiona osoba daje nadzieję i radość innym. Emanuje tym na zewnątrz i aż chce się z nią przebywać. I podobnie, jedna nieszczęśliwa osoba pokazuje innym, że nieszczęście i smutek są nieodłącznym elementem naszego życia. I o ile ta pierwsza sytuacja daje nam siłę i nadzieję, o tyle ta druga prowadzi do pesymizmu i bezradności..


Dlatego, im więcej osób zdrowych, tym lepiej dla innych. Im więcej osób szczęśliwych, tym większa szansa na to, że ludzie będą się tym szczęściem zarażać i zaczną działać w kierunku poprawy swojej sytuacji. Największą motywację mamy bowiem wtedy, gdy widzimy efekty u innych. Gdy widzimy sukcesy, radość i szczęście, też tego chcemy. Gdy widzimy cierpienie, chorobę i brak nadziei, wcale nas to do niczego nie motywuje. Wręcz przeciwnie, utwierdza w przekonaniu o bezsensie życia. Daje negatywne emocje. A stąd już tylko krok do obniżenia nastroju i w efekcie cierpienia.

Tak ułożony jest Wszechświat i choćbyśmy nałożyli sobie klapki na oczy i zatkali uszy, to i tak prawda jest w tym kontekście jedna i absolutna. I wystarczy się na tę prawdę otworzyć, otworzyć umysł, odetchnąć pełną piersią i powiedzieć TAK dla szczęścia, dla pełni, dla zdrowia. Masz prawo być i czuć się pełnią!

Dlaczego akurat nasz program?

W Internecie, jak również w wielu publikacjach drukowanych, panuje mnóstwo chaosu i dezinformacji. Osobiście przeglądałyśmy różne czasopisma, książki, portale internetowe, aby uzyskać rzetelną wiedzę. Niestety panuje w nich wiele sprzeczności. Bardzo dużo jest nieprawdy w przekazywaniu ludziom wiedzy na temat cukru, soli czy suplementacji. Jest za to tysiące diet, z których każda jest rzekomo tą jedyną, najlepszą… Bardzo dużo przeróżnych teorii, zaś mało wskazówek, jak działać w oparciu o własną intuicję.

Nie łatwo jest dokopać się do informacji omawiających prawdziwe przyczyny powstawania chorób. Mało kto wie na przykład, że jednymi z największych wrogów organizmu są metale ciężkie i promieniowanie elektromagnetyczne. Jednakże to też nie są praprzyczyny! Bo przyczyna sięga głębiej niż metale czy promieniowanie. To jedynie czynniki spustowe, czyli takie, które będąc obciążeniem dla organizmu, stają się pożywką dla czegoś, co było pierwsze. To zagadnienie szczegółowo wyjaśniamy naszym klientom.

Dlaczego nasz program jest tak skuteczny?

Zanim opracowałyśmy ten program, zorganizowałyśmy Festiwal Zdrowia w Szczecinku. Kolejne spotkanie zaplanowane jest na 18 maja 2019. Można zapisać się pod powyższym linkiem.
Po pierwszym festiwalu uczestnicy wykazali duże zainteresowanie tematami, o których mówiłyśmy oraz produktami, które można było wypróbować na sobie. Była tez degustacja zdrowych produktów, w tym herbaty konopnej czy kombuczy. Jako, że wśród uczestników były tez osoby chore, po rozmowach z nimi utwierdziłyśmy się jeszcze bardziej w przekonaniu, że stworzenie programu prozdrowotnego jest konieczne.

Tworzeniu programu, wraz z jego założeniami, poświęciłyśmy większą część naszej pracy zawodowej (od roku wspólnie, ale również w ramach własnego warsztatu pracy). Uważamy, że tylko liczne doświadczenia, obserwacje, udział w odpowiednich warsztatach i szkoleniach, umiejętne dobieranie literatury dotyczącej uzdrawiania oraz mozolnej pracy nad sobą, są w stanie dać podłoże do skutecznego pomagania innym.

Kierujemy się zasadą, iż aby skierować do klienta jakiekolwiek zalecenia, najpierw musimy być pewne co do ich bezpieczeństwa i skuteczności w zdrowieniu. Dlatego WSZYSTKO SPRAWDZIŁYŚMY NA SOBIE I NA BLISKICH. I gdybyśmy nie doświadczali poprawy samopoczucia, to z pewnością nie skierowałybyśmy do nikogo naszej oferty.

Jesteśmy niezwykle zdumione efektami opracowanych wspólnie zasad, gdyż owe zasady mogą stosować nie tylko osoby chore, ale również te, które mają np. spadek energii witalnych, czują się zmęczone, odczuwają mniejsze bądź większe dolegliwości ze strony układu pokarmowego, przez co czują, że potrzebują gruntownego oczyszczenia organizmu (o zasadach prawidłowego oczyszczania się napisałyśmy osobny artykuł, który przeczytasz TUTAJ).

Nasz program składa się z dwóch części. Pierwsza z nich, to założenia zasadnicze i kluczowe, niezbędne do zastosowania u każdego (niezależnie od tego, czy jest zdrowy czy chory), zaś druga część obejmuje szczegółowe wytyczne, które są skierowane już pod konkretny przypadek chorobowy czy dolegliwość. Każdy więc objęty jest I oraz II częścią.

Nasz program to opracowanie planu żywieniowego, jak również dobranie jak najbardziej skutecznej i bezpiecznej suplementacji, np. witamin, minerałów czy poszczególnych substancji czynnych oraz innych produktów, np. ziół. Pracujemy również nad psychiką, nad motywacją naszego podopiecznego, aby mógł on w spokoju realizować zalecenia. Podpowiadamy, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Czasami zadajemy też „pracę domową” :-)

 

Jak długo trwa program i jaki jest jego koszt?

Spędziłyśmy dość dużo czasu nad ustaleniem, ile czasu powinnyśmy pracować z klientem, aby zainicjować u niego proces zdrowienia, cieszyć się wraz z nim pierwszymi efektami, modyfikować plan zależnie od tempa poprawy oraz motywować go i wspierać. Ustaliłyśmy, że spotykamy się z klientami zasadniczo od 2 do 4 miesięcy, zależnie od przypadku, tempa zdrowienia i potrzeb klienta.

A koszt? Nie mamy ustalonej ceny za program, gdyż jest ona uzależniona od czasu współpracy. Koszt spotkań odpowiada zwyczajnie cennikom naszych usług. Nie musisz więc płacić niebotycznej sumy za program. Nie robimy z tematu uzdrawiania czegoś ekskluzywnego, możliwego tylko dla bogatych. Życie w zdrowiu i pełni to nasz pierwotny stan i nasze prawo! Wszyscy zasługujemy na bycie zdrowym i szczęśliwym.

Chodzi głównie o to, by poprowadzić człowieka tak, by mógł on rozwinąć skrzydła i polecieć już sam. My mamy pomóc mu w zrozumieniu praprzyczyn choroby, wyposażyć go w prawdziwe informacje, które zaowocują polepszeniem stanu zdrowia oraz wspierać go we wprowadzeniu tychże wskazań w życie.

Zwracamy również uwagę na pracę z umysłem, czyli uczymy dostrzegania pozytywów, uwalniania emocji z ciała, sposoby radzenia sobie ze stresem, zmiany pewnych blokujących nas przekonań. To wszystko jest niezbędne, jeśli chcemy trwale się uzdrowić. Bez któregoś z powyższych aspektów, efekty będą krótkotrwałe, gdyż umysł i to, co jest zapisane w podświadomości, będzie nas ściągało w dół, zamiast wznosić ku sukcesom.

Jeśli więc masz problemy zdrowotne bądź trudno jest Ci schudnąć i towarzyszą temu różnorakie dolegliwości, zapraszamy Cię do wspólnej podróży po zdrowie i życie jego pełnią.


Kontakt do zapisów na pierwszą wizytę:

Ewelina Wieczorek, tel. 500 858 830
Danuta Voelkl-Drożdżowska, tel. 888 310 156

 

© Prawo autorskie do strony posiada dieta-trening.eu
Wszelkie prawa zastrzeżone.