WEJDŹ NA BLOG!

Wartościowa wiedza dla Ciebie
Zajrzyj na mój blog

Znany Lekarz...

Byłeś bądź jesteś moim Klientem?
Dodaj swoją opinię o efektach naszej współpracy:

Ewelina Wieczorek - ZnanyLekarz.pl

FESTIWAL ZDROWIA

INFORMACJA

 

Nie jestem z zawodu lekarzem,
zgodnie więc z polskim prawem,
wszelkie informacje tu zawarte należy skonsultować z
lekarzem prowadzącym, który preferuje holistyczny sposób pomocy pacjentowi, zaś jego celem nadrzędnym jest wyleczenie pacjenta z choroby bądź trwałe usunięcie dolegliwości.
Chodzi przede wszystkim o wspieranie procesu zdrowienia człowieka poprzez naturę wraz z jej dobrodziejstwami :)


FACEBOOK

Zerknij na profil

 


Cennik

 

              

Wizyty mające na celu opracowanie programu żywieniowo-zdrowotnego:

 

I wizyta to między innymi szczegółowy wywiad żywieniowy – 100zł

w tym:

- opracowanie szczegółowych zaleceń dietetycznych 
- ocena Twojego obecnego sposobu żywienia i analiza nawyków żywieniowych
-
zwrócenie uwagi na kwestie psychologiczno-emocjonalne (jest to istotne i wynika z metod mojej pracy oraz mojego podejścia do ustalania przyczyn nadwagi i/ lub choroby. Więcej o mnie przeczytasz w zakładkach na tej stronie)

 

Na II wizycie otrzymasz ode mnie opracowany dla Ciebie plan żywieniowy oraz instrukcje do realizacji założonych przez nas celów. Otrzymasz również zadania do wykonywania w domu, dzięki którym popracujesz z umysłem (jest to kluczowa sprawa w zmianie jakichkolwiek nawyków funkcjonujących w życiu czlowieka) – 100


Wizyty kontrolne - 50zł

Odbywają się raz lub dwa razy w miesiącu. Podczas tych spotkań przeanalizujemy wszystko to, co się wydarzyło przez ostatnie tygodnie w związku z Twoim odżywianiem się, aktywnością fizyczną oraz innymi kwestiami, które omawialiśmy na pierwszej wizycie.
Dokonujemy pomiaru ciała oraz modyfikujemy plan żywieniowy, zależnie od tego, jakie były nasze cele początkowe. Ustalamy dalsze kroki działania.

 

Jednorazowa konsultacja (porada), bez opracowania jadłospisu - 100zł

 

 

Współpraca drogą internetową - Wirtualny Dietetyk

 

Nie możesz przybyć do mnie osobiście? Ta usługa jest właśnie dla Ciebie.


Kontakt w ramach Wirtualnego Dietetyka odbywa się drogą elektroniczną i nie różni niczym od osobistych spotkań, jak tylko tym, że nie widzimy się twarzą w twarz. Wszystko inne jest realizowane tak samo, jak przy spotkaniach na żywo.


Plusem korzystania z tej opcji jest to, że jesteś ze mną w kontakcie cały czas, przez okres pełnych 3 miesięcy - możesz pisać maile, zadawać pytania, kiedy tylko chcesz (w przypadku wizyt indywidualnych wizyty kontrolne są odgórnie ustalone raz lub dwa razy w miesiącu w poradni).


Na czym dokładnie polega współpraca w ramach Wirtualnego Dietetyka, jaki jest jej koszt oraz możliwe warianty? Wszystko to opisałam dla Ciebie szczegółowo pod powyższym linkiem.Usługi dodatkowe

 

- wykłady, prezentacje dla firm, szkół, szpitali z zakresu szeroko pojętej problematyki zdrowotnej – cena do uzgodnienia

- przygotowanie artykułów i materiałów merytorycznych do czasopism, stron internetowych

Więcej o ofercie dla firm przeczytasz TUTAJ.

 

Zapraszam do współpracy,
Ewelina Wieczorek

  • Ważna jest kontrola ilości wypijanych płynów. Trzeba sumować ilość wody, pamiętając, że jest ona zawarta również w zupach, produktach mlecznych, sosach itp. Dzienną dawkę płynów ustala się w zależności od stopnia wydolności nerek.
  • Sposób przygotowywania potraw powinien być taki sam jak w diecie lekko strawnej. Unikać należy więc smażenia, pieczenia, duszenia poprzedzonego obsmażaniem. Potrawy podaje się gotowane lub pieczone w folii. Można również piec na grillu lub na patelni umożliwiającej smażenie bez tłuszczu.
  • Warto zadbać, aby posiłki były podane estetycznie w możliwie atrakcyjny sposób. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy chorobie towarzyszy utrata apetytu. W celu uatrakcyjnienia smaku należy korzystać z dozwolonych przypraw (zwłaszcza jeśli konieczna jest niskosodowa dieta), jak również zaostrzać smak, przyrządzając potrawy na kwaśno przez dodatek kwasu cytrynowego, soku z cytryny lub kwaśnego mleka.
  • Częstotliwość podawania posiłków powinna być taka sama jak w żywieniu człowieka zdrowego: 4-5 razy dziennie o ustalonych porach.

© Prawo autorskie do strony posiada dieta-trening.eu
Wszelkie prawa zastrzeżone.